Ubytovanie

Penzión U Mlynárky v Dudinciach ponúka ubytovanie ďaleko prevyšujúce predstavy o ubytovaní v penzióne. Komfortne zariadené  izby a honostné apartmány sú umiestnené v luxusnom prostredí penzióna s dominantnou zimnou záhradou. „Nad očakávania“ a „prekvapujúce“ sú prívlastky ktoré boli vyslovené našimi hosťami k opísaniu tohto nadštandarného ubytovania v penzióne v Dudinciach.

Dokonalé miesto pre ubytovanie sa v Dudinciach

Po vstup do priestranného ubytovania, je hosť privítanný modernou a útulnou atmosférou vytvorenou, renomovaným architektom hotelov a reštaurácií. Obklopený trendovým dizajnom a kvalitným materiálom, apartmány a deluxe izby ponúkajú luxusné ubytovanie hodiace sa moderným mužom a ženám ktorí si cenia osobný komfort, tichosť a eleganciu.

Check in: 14.00 hod
Check out: 10.00 hod.

Široká škála ubytovacích možností

- 21 izieb Komfort
- 2 apartmány Family
- 1 izba Lux
- 1 apartmán lux
- 1 prezidentský apartmán - 130m2

Pobytové služby

- Wi-fi vysokorýchlostné internetové pripojenie
- LCD tv
- Telefóny
- Župany (podľa cenníka)
- Bezpečnostné sejfy v izbách
- Bezplatný vstup do bazéna
- Izby s balkónom aj bez balkóna
- Bezbarierový prístup

Cenník

UPOZORNENIE: Fajčenie je dovolené len na vyhradených miestach pred penziónom. V prípade fajčenia na izbe je porušený hotelový poriadok a pokuta za nedodržanie predpisov je 50,00 eur/izba.

Deti do 5 rokov vrátane majú ubytovanie bez nároku na lôžko a stravu zadarmo. Deti od 6 do 15 rokov vrátane majú ubytovanie na prístelke podľa cenníka, resp. na pevnom lôžku s 30% zľavou z uvedených cien pre dospelú osobu, v sprievode dospelej osoby.
Ceny nezahŕňajú miestny poplatok 2.00 EUR / noc / osoba. Uvedené ceny sú vrátane DPH.

Zdarma denne: Bazén, parkovanie

UPOZORNENIE: Zľavy sa pri žiadnom balíčku nemôžu kombinovať, navyšovať, platí vždy len jedna zľava.
Za pochopenie ďakujeme.

Storno poplatky

Akcie

Fyzické osoby