O penzióne

Jedinečné prostredie pre prázdninujúce rodinky, romantické páriky, wellness fanušíkov či biznis klientelu unikajúcu každodennému stresu v Dudinciach. Hostia sú unesení mimoriadnym pocitom tepla a komfortu v exkluzívne zariadených apartmánoch a izbách. Na Vaše starosti Vám pomôže zabudnúť jedno z top slovenských Wellness & Spa centier a jeho špecialisti pomocou masáží,  kozmetických a regeneračných wellness procedúr. Penzión je tiež ideálnym miestom pre firemné stretnutia, semináre, školenia, firemné večierky alebo svadby vo vynikajúcej lokalite Dudiniec.

U nás je čas meraný relaxom a regenáraciou

Prístup k hosťom je vysoko osobný, podporený rodinnou atmosférou penziónu - na ktorej sa zakladá naša firemná filozofia. Personál Penziónu u Mlynárky sa snaží uspokojiť potreby každého jedného hosťa - rodinu s deťmi, dvojicu hľadajúcu romantiku, jednotlivcov prichádzajúcich za relaxom a regeneráciou organizmu alebo nadšencov wellnessu.

Nechajte sa rozmaznávať wellness špecialistami v skrytej perle Slovenského wellnessu.

Prečo wellness Penzión  Mlynárky?

- top Wellness & Spa centrum
- vnútorný bazén
- rodinná atmosféra s osobitým prístupom
- šíroký výber wellness procedúr a masáží
- štýlový bar a reštaurácia
- elegantne dekorované apartmány a izby
- atraktívne ceny wellness pobytov

Toto všetko na vás čaká pohodlne pod jednou strechou.

Voľný čas a okolie

Bezprostredne pri penzióne sa náchadza vináreň s ochutnávkami vína. Iba 300 metrov vzdialené je Kúpalisko Dudinka.
Pešia zóna Dudiniec je vhodná na korčuľovanie, prechádzky, jogging. Okolité prostredie je vhodné na turistiku, oddych a relax v prírode.

 

Medzi najoblúbenejšie výlety patrí Banská Štiavnica, jednak pre krásu jej historických budov, botanickú záhradu, štiavnicke bane a v neposlednom rade jazerá.

V blízkosti Banskej Štiavnice sa nachádza obec Sv. Antol, ktorej klenotom je kaštieľ s obrovskou poľovníckou zbierkou. Len 15 km od Dudiniec je obec Brhlovce známa skalnými obydliami. Rázovitá vinohradnícka obec Sebechleby sa nachádza na úpätí Štiavnických vrchov.

V zimných mesiacoch možnosti lyžovania

Salamandra Resort, Banská Štiavnica
vzdialenosť: 41km, menej ako hodina